تیم ما

 

دفتر ما

دفتر ما

آزمایشگاه ما

آزمایشگاه ما

تیم ما از مهندسین بسیار متخصص و با تجربه در توسعه و ساخت تجهیزات میکروپروسسوری با تکنولوژی بالا در کشف و اعلام حریق، اطفاء حریق، و تجهیزات مقاوم در برابر حریق تشکیل شده است.تجربه طولانی متخصصان ما در تولید محصولات ، از طراحی اولیه تا نصب ، راه اندازی و تست نهایی در پروژه های واقعی ،به ما این اطمینان را میدهد که ما می توانیم با هر چالشی کنار بیاییم.

 

تیم سخت افزاری ما در طراحی فنی نقشه ها با استفاده از آخرین ویرایش نرم افزار CAD/CAM و با بکارگیری به روزترین دستگاهها و بهترین مواد اقدام به طراحی و ساخت قطعات و تجهیزات مختلف نموده است. تمامی طراحی ها و تولید قطعات و تجهیزات، مطابق با استانداردهای بین المللی انجام میپذیرد.همچنین این تیم با استفاده از نرم افزارهای مخصوص طراحی بُردهای الکترونیکی، مداراتی را طراحی میکند که مطابق با استانداردهای سازگاری الکترومغناطیس میباشند.

 

تیم نرم افزاری ما دارای تجربه ی گسترده ای در زمینه ی طراحی و توسعه نرم افزار برای میکروپروسسورها میباشد.با توجه به نوع نیاز با میکروپروسسورهای 8و16 یا 32 بیتی کار کرده و برای برنامه ریزی آنها از زبان های الگوریتمی که برای عملکردهای متفاوت طراحی شده اند استفاده میکند.

 

تیم طراحی و مهندسی ما تمام فعالیت ها را در زمینه ی سیسمتهای حفاظت از حریق ، از مشاوره به مشتریان در تمامی مراحل و تمام جنبه های تاسیسات و همچنین مشاوره نصب و راه اندازی تجهیزات در پروژه ها را انجام میدهد.این تیم دارای ظرفیت کامل طراحی بوده و مجوزات و گواهینامه های لازم را در جهت طراحی، نصب و راه اندازی دارا میباشد.